Kızlar İçin Parti Oyunları

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 3.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Zync Studio
Kızlar İçin Parti Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde sadece indir butonuna basarak yükleyebilir ve kızlarınızın eğlenceli bir oyun eşliğinde çılgın saatler geçirmesini sağlayabilirsini

Kızlar İçin Parti Oyunları oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde sadece indir butonuna basarak yükleyebilir ve kızlarınızın eğlenceli bir oyun eşliğinde çılgın saatler geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Kızlar İçin Parti Oyunları oyununda kızlarınız bu gün öğleden sonra arkadaşının düzenlediği bir partiye katılacak olan güzel bir kızı bu parti için şık bir şekilde hazırlayacak ve onun partinin en şık kızı olmasını sağlayacaklar.

Oyunun zengin menüsünde birbirinden şık kıyafet modeli seçeneği bulunuyor. Kızlarınız bu modellerin hepsini tek tek inceleyerek güzel kız için en çok beğendiği birini seçecek ve ona bu kıyafeti giydirecek. Sonra bu kıyafeti uyumlu olacak olan bir ayakkabı ve çanta modeli ile kombine ederek, şık takı seçeneklerinin arasından en çok beğendiklerini seçip güzel kızın kıyafet kombinasyonunu tamamlayacaklar. Sonra da ona güzel bir saç modeli seçip uygulayarak onu dikkat çekici bir güzelliğe sahip hale getirecekler.

Daha Fazla Göster
Kızlar İçin Parti Oyunları indir